خرید پوشک

بهترین سن آموزش کنترل ادرار و مدفوع برای بچه ها ، سن دو تا سه سالگی است و البته این مساله به میزان آمادگی کودک متفاوت است. نکته مهم این که قبل از این سن به هیچ وجه نباید آموزش را شروع کرد چرا که حتی اگر پدر و مادر موفق شوند این مساله را به کودک خود آموزش دهند، بچه با آسیب هایی روبه رو خواهد بود. با خواندن این مقاله آماده ترک پوشک بچه باشید.

اما برای این که بتوان کنترل ادرار و مدفوع را به بچه آموزش داد، لازم است چند نکته را یادآوری کنم. بهترین فصل برای این آموزش فصل بهار و تابستان است که هوا گرم است .
ولی به خاطر داشته باشید تحت هیچ شرایطی دو آموزش را با هم انجام ندهید. به طور مثال گرفتن بچه از شیر یا جدا کردن محل خواب یا از پوشک گرفتن.

اولین مرحله برای آموزش کودک این است که باید اطلاعات نسبی از برنامه دستشویی رفتن بچه ها داشته باشید . یک هفته قبل از آموزش باید به طور مرتب برنامه دستشویی رفتن کودک را کنترل و یادداشت کنید .

بهترین سن آموزش کنترل ادرار و مدفوع بچه ها بخش اول

بهترین سن آموزش کنترل ادرار و مدفوع

حتما هفت روز را بنویسید چون میانگین بهتری را به دست می آورید. مثلا کودک بعد از صبحانه مدفوع می کند و بعد از دو ساعت ادرار می کند …
ساعت ها مهم نیستند و در واقع نکته مهم فاصله زمانی آنهاست چون خواب کودک متغیر است.
مساله بعدی خرید یک لگن خوب و هیجان انگیز برای بچه است. چند لگن خوب را انتخاب کنید و به فرزند خود اجازه انتخاب بین آن چند عدد را بدهید. به اولین لگنی که علاقه نشان داد و با آن بازی کرد، همان را برایش خریداری کنید.
پس از آن چند روز لگن را در اتاق کودک یا در جلو تلویزیون بگذارید ( البته قبل از این که از لگن استفاده شود ) تا کودک به آن عادت کرده و با آن بازی کند .سپس آن را به دستشویی برده و در محل ثابتی قرار دهید و دیگر هرگز آن را خارج نکنید. لگن حتما پشتی داشته باشد.
اگر کودک را به منزل مادرتان می برید یک عدد لگن را هم برای آن جا تهیه کنید درست هم شکل و هم اندازه و هم رنگ لگنی که برای بچه در خانه خودتان تهیه کرده اید.

کودک پس از اینکه پای به دنیا می گذراد در مورد بسیاری از مراحل زندگی خود نیاز به آموزش های بسیار زیادی دارد و به طور غریضی ممکن است بسیاری از اطلاعات را نداشته باشد و به همین دلیل فرزندان ما همواره نیازمند راهنمایی هستند و هرچه خانواده پرتلاش تر و با احساس مسئولیت بیشتری بر روی کودکان نظارت داشته باشد فرزندان بهترین تحویل جامعه خواهند شد

خرید پوشک مناسب در کودکی

مساله کنترل ادرار و دفع مدفوع هم یکی از مسائل بسیار مهمی است که فرزندان ما در زمانی که در سنین بسیار پایینی قرارداند و توانایی کنترل خود را ندارند خانواده نیز به صورت مستمر از پوشک های مختلف استفاده میکنند و از این روز نیز پوشک ها به گونه ای طراحی شده اند که از نظر جلوگیری از سوزش و ساختار آناتومیک بدن فرزند شما، آسیبی به آنها وارد نشود و به همین دلیل در کودکی فرزند شما موضوع خرید پوشک و انتخاب پوشک با کیفیت و مرغوب نقش بسیار مهمی دارد

اما رو به رو با بالاتر رفتن سن کودکان دیگر مانند گذشته نباید کار ها انجام شود و فرزند شما باید آموزش های لازم را در جهت تحوه کنترل ادرار خود و مدفوع خود ببیند تا بتواند مناسبترین و بهترین واکنش را در جهت این عمل انجام دهد

بنابراین خانواده های گرامی باید در این موضوع بسیار دقت کرده و به آن اهمیت بسیار زیادی بدهند

با ما همراه باشید تا در سری مقالات ثامن مارکت شما را با این موضوع بیشتر آشنا کنیم

 

 

 

  • samenadmin
  • اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۹
  • 74 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه